Praca

OFERTA PRACY
Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.  34-120 Andrychów. ul. Batorego 24.

Stanowisko:  Mistrz- Budowlany.
Miejsce pracy: miasto i gmina Andrychów.
Opis stanowiska: Mistrz budowy to osoba odpowiedzialna za koordynowanie prac budowlanych. Do obowiązków mistrza należy poza nadzorowaniem wyznaczonej do realizacji zadania grupy pracowników fizycznych, także prowadzenie dokumentacji budowlanej oraz realizacja celów stawianych w Zakładzie pracy, prowadzenie dziennika budowy.
Wymagania: wykształcenie średnie techniczne lub wyższe- kierunkowe – budowlane, uprawnienia budowlane pełne lub w ograniczonym zakresie; prawo jazdy kat. B; umiejętność obsługi specjalistycznego oprogramowania komputerowego i sporządzania kosztorysów; Mistrz budowlany powinien posiadać doświadczenie w branży budowlanej minimum 5 lat na stanowisku, posiadać predyspozycje i doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników, być osobą dokładną, zorganizowaną i zaangażowaną w wykonywaniu powierzonych jej obowiązków.
Rodzaj pracy: umowa o pracę poprzedzona okresem próbnym.
Dane kontaktowe:
Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o. 34-120 Andrychów, ul. Batorego 24
tel: 33 875 36 61; 509 194 009 email: zgk@zgk.andrychow.pl  lub  kszymanski@zgk.andrychow.pl

Przypominamy! Wraz z nadesłanym CV prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 ze zm.)”.

stanowisko:  robotnik budowlano drogowy.

miejsce pracy: miasto i gmina Andrychów.

opis stanowiska

- prace związane robotami drogowymi,
- roboty remontowo - budowlane,
- dbanie o prawidłowe wykonanie robót.

wymagania

min. wykształcenie zasadnicze zawodowe lub doświadczenie z ww. robotami.

wynagrodzenie

Minimalne.

rodzaj pracy

umowę o pracę na czas próbny.

nazwa firmy

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.
34-120 Andrychów, ul. Batorego 24

branża

Budownictwo, drogownictwo.

dane kontaktowe

tel. 033 875-36-61 tel. 509-194-009
e-mail: kszymanski@zgk.andrychow.pl

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 ze zm.).

wins
Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. 34-120 Andrychów, ul. Batorego 24